Program PIT Format za 2013 rok PDF Drukuj Email

Pobierz Program PIT2013 Format

Nawet osoba nie znająca się na podatkach wypełni szybko PIT za 2013 rok. Wystarczy pobrać PIT program na swój komputer, zainstalować i rozliczyć podatek swój i znajomych - nie ma ograniczenia w ilości podatników. Można wybrać dwa sposoby wypełniania formularza PIT: "Kreator" lub "Aktywne formularze". Kreator poprowadzi "krok po kroku" a zadaniem podatnika będzie tylko odpowiadanie na pytania. Aktywne formularze wybiorą raczej doświadczeni podatnicy chociaż i tu program podpowie, obliczy i pokaże błędy. Posiada wszystkie wzory deklaracji PIT, formularzy NIP i potrzebnych załączników. Drukuje na czystych kartkach lub na gotowych formularzach, można też zapisać do formatu PDF i wysłać e-mailem lub wysłac e-deklarację przez internet (instrukcja jak wysłać e-deklaracje). Pracę nad wypełnianiem formularza podatkowego PIT możesz zapisać i wrócić do niej w dowolnym momencie.Obsługuje nieograniczoną ilość podatników. Może wygenerować zeznanie podatkowe na podstawie odpowiedzi na parę pytań lub w najprostszym przypadku po wprowadzeniu kwot z PIT-11. Program Pit Format 2014 jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Zarówno instalacja jak i użytkowanie programu nie nastręcza żadnych trudności nawet osobom niezbyt biegle posługujących się komputerem. O niezawodności i poprawności podatkowej programu Pit Format 2014 świadczy rekomendacja Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Program Pit Format 2014  jako jedyny w Polsce otrzymał taką rekomendację.

POBIERZ
Program PIT Format 2014
PLIK .exe 14MB
Licencja: program bezpłatny bez ograniczeń

Zagłosuj na Program PIT Format 2014
 
( 140 Votes )
Program PIT Format 4,5 na 5 liczba ocen: 354 Liczba opinii użytkowników: 32

ZALETY:

-daje użytkownikowi dwie drogi sporządzenia zeznania podatkowego: Kreator oraz Aktywne deklaracje

-jako jedyny posiada prawdziwy Kreator, który prowadzi użytkownika przez całość zeznania podatkowego systemem “krok po kroku”; inne programy po zadaniu  kilku prostych pytań pozostawiają użytkownika sam na sam z formularzami i ... problemami(!)

-oprócz 8 typów deklaracji rozliczeniowych (PIT-28,-28A,-28B,-36,-36L,-37,-38,-39) i 7 załączników PIT (PIT-B,-D,-O,-2K,-M,-ZG,-Z), zawiera też 4 wzory formularzy NIP (NIP-1,-3,-B,-C)

-sprawdza prawidłowość deklaracji i sugeruje poprawki

-wysyła e-deklaracje

-zawiera obszerną dokumentację, zbiór przepisów oraz wbudowane mechanizmy kontroli i kontekstowych podpowiedzi

-drukuje przelewy do urzędu skarbowego

-jest rzetelny i wiarygodny, ponieważ tworzony jest przez firmę zajmującą się od kilkunastu lat systemami księgowo-podatkowymi zgodnie z normami ISO 9001

Zaufaj ekspertowi w tworzeniu programów księgowo-podatkowych.

pit format 2013

 

Pobierz Pobierz program do rozliczeń podatkowych PIT 2014 FORMAT
Plik: .exe (14 MB)
Licencja: program bezpłatny bez ograniczeń
Dodatkowe Informacje: Program jako jedyny w Polsce posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

WYPEŁNIJ PIT ONLINE

wypełnij deklarację podatkową PIT online bez konieczności instalacji na komputerze. Kliknij link wejdź na strone, bezpłatnie, bezpiecznie wypełnij i wyślij przez ineternet swoją deklarację PIT.

Kliknij "pobierz" aby zapisać program na dysku, a następnie uruchom go. Jeśli Twoja przeglądarka zablokuje pobieranie programu kliknij w pasek informacji w górnej części okna i odblokuj możliwość pobierania plików dla tej witryny.