pobierz program pitwypełnij pit onlineNawet osoba nie znająca się na podatkach wypełni szybko PIT za 2018 rok. Wystarczy pobrać PIT program na swój komputer, zainstalować i rozliczyć podatek swój i znajomych - nie ma ograniczenia w ilości podatników. Można wybrać dwa sposoby wypełniania formularza PIT: "Kreator" lub "Aktywne formularze". Kreator poprowadzi "krok po kroku" a zadaniem podatnika będzie tylko odpowiadanie na pytania. Aktywne formularze wybiorą raczej doświadczeni podatnicy chociaż i tu program podpowie, obliczy i pokaże błędy. Posiada wszystkie wzory deklaracji PIT, formularzy NIP i potrzebnych załączników. Drukuje na czystych kartkach lub na gotowych formularzach, można też zapisać do formatu PDF i wysłać e-mailem lub wysłac e-deklarację przez internet (instrukcja jak wysłać e-deklaracje). Pracę nad wypełnianiem formularza podatkowego PIT możesz zapisać i wrócić do niej w dowolnym momencie.Obsługuje nieograniczoną ilość podatników. Może wygenerować zeznanie podatkowe na podstawie odpowiedzi na parę pytań lub w najprostszym przypadku po wprowadzeniu kwot z PIT-11. Program Pit Format 2018 jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Zarówno instalacja jak i użytkowanie programu nie nastręcza żadnych trudności nawet osobom niezbyt biegle posługujących się komputerem. O niezawodności i poprawności podatkowej programu Pit Format 2018 świadczy rekomendacja Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Program Pit Format  jako jedyny w Polsce otrzymał taką rekomendację.

POBIERZ
Program PIT Format 2018
PLIK .exe 14MB
Licencja: program bezpłatny bez ograniczeń

lub

Wypełnij PIT Format online bez instalacji

ZALETY:

-daje użytkownikowi dwie drogi sporządzenia zeznania podatkowego: Kreator oraz Aktywne deklaracje

-jako jedyny posiada prawdziwy Kreator, który prowadzi użytkownika przez całość zeznania podatkowego systemem “krok po kroku”; inne programy po zadaniu  kilku prostych pytań pozostawiają użytkownika sam na sam z formularzami i ... problemami(!)

-oprócz 8 typów deklaracji rozliczeniowych (PIT-28,-28A,-28B,-36,-36L,-37,-38,-39) i 7 załączników PIT (PIT-B,-D,-O,-2K,-M,-ZG,-Z), zawiera też 4 wzory formularzy NIP (NIP-1,-3,-B,-C)

-sprawdza prawidłowość deklaracji i sugeruje poprawki

-wysyła e-deklaracje

-zawiera obszerną dokumentację, zbiór przepisów oraz wbudowane mechanizmy kontroli i kontekstowych podpowiedzi

-drukuje przelewy do urzędu skarbowego

-jest rzetelny i wiarygodny, ponieważ tworzony jest przez firmę zajmującą się od kilkunastu lat systemami księgowo-podatkowymi zgodnie z normami ISO 9001

Zaufaj ekspertowi w tworzeniu programów księgowo-podatkowych.

pit format 2018

 

pobierz pit 2018 Pobierz program do rozliczeń podatkowych PIT 2018 FORMAT
Plik: .exe (14 MB)
Licencja: program bezpłatny bez ograniczeń
Dodatkowe Informacje: Program jako jedyny w Polsce posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.
wypełnij deklarację podatkową PIT online bez konieczności instalacji na komputerze. Kliknij link wejdź na strone, bezpłatnie, bezpiecznie wypełnij i wyślij przez ineternet swoją deklarację PIT.

Kliknij "pobierz" aby zapisać program na dysku, a następnie uruchom go. Jeśli Twoja przeglądarka zablokuje pobieranie programu kliknij w pasek informacji w górnej części okna i odblokuj możliwość pobierania plików dla tej witryny.

pobierz pit 2018

Początek strony