Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatkuProgram e-Pity jest dla każdego, bezpłatny i niezwykle prosty w obsłudze. Intuicyjnie poprowadzi Cię przez gąszcz skomplikowanych reguł i wyjątków polskiego prawa podatkowego. Program zawiera wszystkie potrzebne formularze PIT więc wygodnie i bez stresu wypełnisz deklaracje.Wypełnienie PIT za 2018 rok trwa kilka minut. Program e-pity 2018 krok po kroku podpowiada Ci co zrobić i na bieżąco wyjaśnia wszystkie Twoje wątpliwości.
Wersja on-line programu e-pity to alternatywny wariant wersji instalacyjnej programu – daje możliwość rozliczania deklaracji rocznych PIT za 2018 rok przez Internet. Jej niewątpliwą zaletą jest brak konieczności ściągania pliku .exe i instalowania programu na własnym komputerze, a także kompatybilność ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi: Windows, Linux i komputerami Mac.

W wersji on-line podatnik ma możliwość wysłania PIT-a przez Internet do systemu e-deklaracje.gov.pl Ministerstwa Finansów lub wydrukowania go w sposób tradycyjny. Możliwe jest także zapisanie wypełnionej deklaracji PIT w pliku PDF i XML na dysku własnego komputera lub w bezpieczny sposób na wirtualnym dysku (chmura) Google Drive.

Program e-pity online działa we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera, Chrome). Żadne dane osobowe nie są zapisywane na serwerze - dane zapisywane są i odczytywane tylko na komputerze użytkownika.

Program e-pity 2018 zasugeruje Ci jaki formularz wybrać (PIT 36, PIT 37 lub inne), oraz podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebować, aby sprawnie wypełnić deklarację. Z programem e-pity nie musisz znać się na podatkach. Wypełnisz swojego PIT-a szybko i bezpiecznie.

W programie e-pity za darmo wypełnisz wszystkie deklaracje obowiązujące od 1 stycznia 2019 r.: PIT28, PIT 28A, PIT28B, PIT36, PIT36L, PIT37, PIT38, PIT39, oraz wszystkie potrzebne załączniki PITD, PITO,PIT2K PITB, PITBR, PITM, PITZ, PITZG oraz druk przelewu / wpłaty na rachunek organu podatkowego. Takiego zakresu deklaracji nie znajdziesz w żadnym programie na rynku!

Bezpieczeństwo Twoich danych   
Bezpieczeństwo danych to nasz najwyższy priorytet. W odróżnieniu od innych programów obecnych na rynku, dane podatników w aplikacji e-pity online są zapisywane wyłącznie na Twoim komputerze, (pliki cookies lub dysk lokalny). Nie przechowujemy żadnych danych z wypełnianych deklaracji PIT na naszych serwerach, ani na serwerach firm zewnętrznych. Jeżeli chcesz, możesz je także wygodnie zapisać na swoim koncie Google Drive. Internetowa transmisja danych jest szyfrowana i bezpieczna jak w banku, co gwarantuje 128 bitowy klucz protokołu SSL renomowanej firmy GeoTrust. Bezpieczeństwo programu e-pity potwierdził także lider programów antywirusowych – firma Avast.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

 

 


Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k. lub Program e-pity by e-file

Początek strony